Online Matematik Özel Ders

Dersler Nasıl İşleniyor?
Dersler, tamamen online ders platformu ile işleniyor yani beyaz tahtamız var ben tabletime x yazıyorum sizde bu şekilde ben ne yazarsam yazayım ekranda görebiliyorsunuz. Bilgisayar ya da tabletinizin kamerası ile beni de görebiliyorsunuz. Aynı zamanda ders kitaplarını ekrana yansıtıp soruları da bu şekilde çözüyoruz. Sizlere dökümanları pdf olarak gönderiyorum çıktısını alabiliyor ben ekrana çözerken sizler de dökümanların çıktısını alıp üzerine çözüm yapabiliyorsunuz. online özel ders almanın birebir özel ders almaktan hiçbir farkı yok. Sadece fiziksel olarak yanınızda değilim o kadar.

Online Matematik Özel Ders’ler Türkiyenin çeşitli şehirlerinde özel ders imkanı kısıtlı olan öğrencilere, Amerikada yaşayan Türk öğrencilere Qatar, Fransa, Çin, Almanya gibi ülkelerden bir çok öğrenciye özel ders verdik ve başarıya ulaştık. Bu zamana kadar Online Matematik Özel Ders alan öğrencilerimizden memnun kalmayan hiç kimse olmadı.

Online Matematik Özel Ders Hangi Öğrenciler İçin?

Online derslerden dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

YÖS’e girecek öğrenciler
DGS’ye girecek öğrenciler
KPSS’ye girecek öğrenciler
ALES’e girecek öğrenciler
YKS-TYT-AYT sınavlarına girecek öğrenciler
İlköğretim ve Lise okula takviye Online Matematik Özel Ders almak isteyen öğrenciler
Yabancı ülkede ki ilköğretim ve lise öğrencileri (Dersler Türkçe verilmektedir.)
Dersler Hangi Dilde Veriliyor?
Şuan da dersleri Türkçe olarak anlatmaktayız. Yabancı ülkelerdeki Türk öğrenciler anlattıklarımızı yaşadığı ülke diline çevirerek faydalanabilirler.

Özellikle YÖS’e (Yabancı Öğrenci Sınavı) girecek dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan öğrenciler için Online Matematik Özel Ders bulunmaz nimettir.

Halihazırda şuanda yabancı ülkelerde, Amerika da 3 öğrenciye 4. Sınıf okula takviye 2 öğrenciye 7. Sınıf okula takviye, Çin, Fransa ve Almanya dan YÖS’e hazırlanan öğrencilere, Online Matematik Özel Ders veriyorum. Türkiye’yi yazmıyorum bile… çünkü Türkiyeden bir çok şehirden öğrenciler bizden Matematik Özel Ders almaktadırlar. Veli isim ve numaralarını istendiği takdirde sizlerle paylaşabilirim.

Online Matematik Özel Ders

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön